Hoşgeldiniz

Pusat Metal San. ve Tic. Ltd. Şt.i

İhtiyaca Uygun Hizmet

Pusat Metal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sektörde edindiği bilgi ve tecrübesi ile Eylül 2010 tarihi itibarı ile İstanbul, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Demirciler Sanayi Sitesinde faaliyetine başlamıştır.

 

Makine İmalat Sanayi, Otomotiv ve Otomotiv Yan Sanayinin ihtiyacı olan karbon çelikleri, alaşımlı çelikler, sementasyon çelikleri ve otomat çeliklerini toptan ve kesimli perakende satışını yapmaktadır.

 

Firmamız yurt içinde üretilen sıcak haddelenmiş, kabuk soyulmuş ve soğuk çekme işlemlerine tabi tutulmuş ürünleri pazarlamanın yanı sıra, yurtdışından da ithal ürünlerin uygun şartlarda piyasaya sunulması konusunda iddialı ve bir o kadarda tecrübeli personel ve ekipmanına sahiptir.Siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ve kaliteli hizmeti sunmak firmamızın en büyük hedefidir.

 

Sanayimizin olmazsa olmazlarından olan üstün kalite ve hizmet anlayışından yola çıkarak sizlerle birlikte büyümenin ve sektöre hizmet etmenin onuru ve haklı gururunu yaşatan siz müşterilerimize şimdiden teşekkürlerimizi sunarız.